Споредете до 4 продукти:

Vredestein Wintrac 205/60 R16 96H

Vredestein Wintrac
Vredestein Wintrac
Vredestein

Vredestein Wintrac205/60 R16 96H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Vredestein
Ширина:
205
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
96
Индекс на брзина:
H
EAN:
8714692361449
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
70 dB

Највисока цена:  97,5 €

Цена по парче

97,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,32 €

Назад кон врвот