Споредете до 4 продукти:

Vredestein Wintrac 205/60 R16 92H

Vredestein

Vredestein Wintrac205/60 R16 92H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Vredestein
Ширина:
205
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
92
Индекс на брзина:
H
EAN:
8714692361432
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
70 dB

Највисока цена:  76,4 €

Цена по парче

76,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,4 €

Назад кон врвот