Споредете до 4 продукти:

Vredestein Wintrac 205/55 R16 91H

Vredestein

Vredestein Wintrac205/55 R16 91H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Vredestein
Ширина:
205
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
H
EAN:
8714692361395
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
70 dB

Највисока цена:  71,8 €

Цена по парче

71,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,09 €

Назад кон врвот