Споредете до 4 продукти:

Vredestein Wintrac 195/65 R15 91T

Vredestein Wintrac
Vredestein Wintrac
Vredestein

Vredestein Wintrac195/65 R15 91T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Vredestein
Ширина:
195
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
T
EAN:
8714692361371
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
70 dB

Највисока цена:  65 €

Цена по парче

65 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,5 €

Назад кон врвот