Споредете до 4 продукти:

Vredestein Wintrac 195/60 R15 88T

Vredestein Wintrac
Vredestein Wintrac
Vredestein

Vredestein Wintrac195/60 R15 88T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Vredestein
Ширина:
195
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
T
EAN:
8714692361340
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
70 dB

Највисока цена:  79,3 €

Цена по парче

79,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,46 €

Назад кон врвот