Споредете до 4 продукти:

Vredestein Wintrac 185/65 R15 88H

Vredestein

Vredestein Wintrac185/65 R15 88H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Vredestein
Ширина:
185
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
H
EAN:
8714692505539
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
69 dB

Највисока цена:  74,9 €

Цена по парче

74,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3 €

Назад кон врвот