Споредете до 4 продукти:

Vredestein ULTRAC VORTI R 305/25 ZR21 98Y

Vredestein ULTRAC VORTI R
Vredestein ULTRAC VORTI R
Vredestein

Vredestein ULTRAC VORTI R305/25 ZR21 98Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Vredestein
Ширина:
305
Висина:
25
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
21
Индекс на товар:
98
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8714692277511
ЕУ Етикета:
D
B
72 dB

Највисока цена:  223,6 €

Цена по парче

223,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,21 €

Назад кон врвот