Споредете до 4 продукти:

Vredestein Ultrac Vorti+ 295/30 ZR22 103Y

Vredestein

Vredestein Ultrac Vorti+295/30 ZR22 103Y

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Vredestein
Ширина:
295
Висина:
30
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
22
Индекс на товар:
103
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8714692505607
ЕУ Етикета:
D
B
72 dB

Највисока цена:  269,6 €

Цена по парче

269,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  14,92 €

Назад кон врвот