Споредете до 4 продукти:

Vredestein Ultrac Vorti+ 275/40 ZR19 105Y

Vredestein

Vredestein Ultrac Vorti+275/40 ZR19 105Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Vredestein
Ширина:
275
Висина:
40
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
105
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8714692506024
ЕУ Етикета:
D
B
71 dB

Највисока цена:  172,5 €

Цена по парче

172,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,4 €

Назад кон врвот