Споредете до 4 продукти:

Vredestein Ultrac Vorti+ 255/40 ZR20 101Y

Vredestein

Vredestein Ultrac Vorti+255/40 ZR20 101Y

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Vredestein
Ширина:
255
Висина:
40
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
101
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8714692505867
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  205,5 €

Цена по парче

205,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,75 €

Назад кон врвот