Споредете до 4 продукти:

Vredestein Ultrac Vorti+ 255/35 ZR19 96Y

Vredestein

Vredestein Ultrac Vorti+255/35 ZR19 96Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Vredestein
Ширина:
255
Висина:
35
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
96
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8714692505980
ЕУ Етикета:
D
B
71 dB

Највисока цена:  138,7 €

Цена по парче

138,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,44 €

Назад кон врвот