Споредете до 4 продукти:

Vredestein Ultrac Vorti+ 255/30 ZR20 92Y

Vredestein

Vredestein Ultrac Vorti+255/30 ZR20 92Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Vredestein
Ширина:
255
Висина:
30
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
92
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8714692505744
ЕУ Етикета:
D
B
71 dB

Највисока цена:  195,7 €

Цена по парче

195,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,18 €

Назад кон врвот