Споредете до 4 продукти:

Vredestein Ultrac Vorti+ 225/35 ZR20 90Y

Vredestein

Vredestein Ultrac Vorti+225/35 ZR20 90Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Vredestein
Ширина:
225
Висина:
35
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
90
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8714692505836
ЕУ Етикета:
D
B
70 dB

Највисока цена:  159 €

Цена по парче

159 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,57 €

Назад кон врвот