Споредете до 4 продукти:

Vredestein Ultrac Satin 255/45 ZR18 103Y

Vredestein

Vredestein Ultrac Satin255/45 ZR18 103Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Vredestein
Ширина:
255
Висина:
45
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
103
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8714692328060
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  205,8 €

Цена по парче

205,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  14,92 €

Назад кон врвот