Споредете до 4 продукти:

Vredestein Ultrac Satin 225/55 ZR19 99W

Vredestein

Vredestein Ultrac Satin225/55 ZR19 99W

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Vredestein
Ширина:
225
Висина:
55
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
W
EAN:
8714692332227
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  124,8 €

Цена по парче

124,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  2,75 €

Назад кон врвот