Споредете до 4 продукти:

Vredestein Ultrac Satin 225/50 ZR16 92W

Vredestein

Vredestein Ultrac Satin225/50 ZR16 92W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Vredestein
Ширина:
225
Висина:
50
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
92
Индекс на брзина:
W
EAN:
8714692330803
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  106,6 €

Цена по парче

106,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  2,97 €

Назад кон врвот