Споредете до 4 продукти:

Vredestein Ultrac Satin 215/45 ZR18 93Y

Vredestein

Vredestein Ultrac Satin215/45 ZR18 93Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Vredestein
Ширина:
215
Висина:
45
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
93
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8714692328084
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  119,8 €

Цена по парче

119,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,44 €

Назад кон врвот