Споредете до 4 продукти:

Vredestein Ultrac 245/40 R17 95Y

Vredestein Ultrac
Vredestein Ultrac
Vredestein Ultrac
Vredestein

Vredestein Ultrac245/40 R17 95Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Vredestein
Ширина:
245
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
95
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8714692624025
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
70 dB

Највисока цена:  120,6 €

Цена по парче

120,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,25 €

Назад кон врвот