Споредете до 4 продукти:

Vredestein Ultrac 235/60 R18 107W

Vredestein Ultrac
Vredestein Ultrac
Vredestein Ultrac
Vredestein

Vredestein Ultrac235/60 R18 107W

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Vredestein
Ширина:
235
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
107
Индекс на брзина:
W
EAN:
8714692504785
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
B
A
70 dB

Највисока цена:  131,1 €

Цена по парче

131,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  2,75 €

Назад кон врвот