Споредете до 4 продукти:

Vredestein Ultrac 235/50 R18 101Y

Vredestein Ultrac
Vredestein Ultrac
Vredestein Ultrac
Vredestein

Vredestein Ultrac235/50 R18 101Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Vredestein
Ширина:
235
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
101
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8714692504808
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
B
A
70 dB

Највисока цена:  199 €

Цена по парче

199 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  14,92 €

Назад кон врвот