Споредете до 4 продукти:

Vredestein Ultrac 225/55 R16 99Y

Vredestein Ultrac
Vredestein Ultrac
Vredestein

Vredestein Ultrac225/55 R16 99Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Vredestein
Ширина:
225
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8714692505232
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
B
A
69 dB

Највисока цена:  106,4 €

Цена по парче

106,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  2,97 €

Назад кон врвот