Споредете до 4 продукти:

Vredestein Ultrac 225/50 R17 98Y

Vredestein Ultrac
Vredestein Ultrac
Vredestein Ultrac
Vredestein

Vredestein Ultrac225/50 R17 98Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Vredestein
Ширина:
225
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
98
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8714692504983
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
69 dB

Највисока цена:  107,9 €

Цена по парче

107,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,18 €

Назад кон врвот