Споредете до 4 продукти:

Vredestein Ultrac 205/55 R16 91V

Vredestein Ultrac
Vredestein Ultrac
Vredestein

Vredestein Ultrac205/55 R16 91V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Vredestein
Ширина:
205
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
V
EAN:
8714692505133
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
69 dB

Највисока цена:  61,7 €

Цена по парче

61,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,06 €

Назад кон врвот