Споредете до 4 продукти:

Vredestein Ultrac 195/60 R15 88V

Vredestein Ultrac
Vredestein Ultrac
Vredestein

Vredestein Ultrac195/60 R15 88V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Vredestein
Ширина:
195
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
V
EAN:
8714692505317
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
69 dB

Највисока цена:  61 €

Цена по парче

61 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,4 €

Назад кон врвот