Споредете до 4 продукти:

Vredestein T-Trac 2 195/65 R15 91T

Vredestein

Vredestein T-Trac 2195/65 R15 91T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Vredestein
Ширина:
195
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
T
EAN:
8714692277931
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
69 dB

Највисока цена:  47,8 €

Цена по парче

47,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,35 €

Назад кон врвот