Споредете до 4 продукти:

Vredestein T-Trac 2 185/65 R15 88T

Vredestein

Vredestein T-Trac 2185/65 R15 88T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Vredestein
Ширина:
185
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
T
EAN:
8714692277917
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
69 dB

Највисока цена:  61,6 €

Цена по парче

61,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,5 €

Назад кон врвот