Споредете до 4 продукти:

Vredestein T-Trac 2 175/70 R13 82T

Vredestein

Vredestein T-Trac 2175/70 R13 82T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Vredestein
Ширина:
175
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
13
Индекс на товар:
82
Индекс на брзина:
T
EAN:
8714692290626
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
70 dB

Највисока цена:  45,6 €

Цена по парче

45,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,35 €

Назад кон врвот