Споредете до 4 продукти:

Vredestein T-Trac 2 175/65 R14 82T

Vredestein

Vredestein T-Trac 2175/65 R14 82T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Vredestein
Ширина:
175
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
82
Индекс на брзина:
T
EAN:
8714692277818
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
69 dB

Највисока цена:  53,2 €

Цена по парче

53,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,86 €

Назад кон врвот