Споредете до 4 продукти:

Vredestein T-Trac 2 165/80 R15 87T

Vredestein

Vredestein T-Trac 2165/80 R15 87T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Vredestein
Ширина:
165
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
87
Индекс на брзина:
T
EAN:
8714692290589
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
69 dB

Највисока цена:  51,9 €

Цена по парче

51,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,19 €

Назад кон врвот