Споредете до 4 продукти:

Vredestein T-Trac 2 165/70 R14 89/87T

Vredestein

Vredestein T-Trac 2165/70 R14 89/87T

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Vredestein
Ширина:
165
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
89/87
Индекс на брзина:
T
EAN:
8714692290947
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
70 dB

Највисока цена:  97,2 €

Цена по парче

97,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,95 €

Назад кон врвот