Споредете до 4 продукти:

Vredestein Sprint Classic 205/70 VR15 96W

Vredestein Sprint Classic
Vredestein Sprint Classic
Vredestein

Vredestein Sprint Classic205/70 VR15 96W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гроздобер гуми
Производител:
Vredestein
Ширина:
205
Висина:
70
Конструкција:
VR
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
96
Индекс на брзина:
W
EAN:
8714692262333
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  284,2 €

Цена по парче

284,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,57 €

Назад кон врвот