Споредете до 4 продукти:

Vredestein Sprint Classic 185 VR16 93V

Vredestein Sprint Classic
Vredestein Sprint Classic
Vredestein

Vredestein Sprint Classic185 VR16 93V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гроздобер гуми
Производител:
Vredestein
Ширина:
185
Конструкција:
VR
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
93
Индекс на брзина:
V
EAN:
8714692341571
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  408,5 €

Цена по парче

408,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,46 €

Назад кон врвот