Споредете до 4 продукти:

Vredestein Sprint Classic 185/70 VR13 86V

Vredestein Sprint Classic
Vredestein Sprint Classic
Vredestein

Vredestein Sprint Classic185/70 VR13 86V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гроздобер гуми
Производител:
Vredestein
Ширина:
185
Висина:
70
Конструкција:
VR
Дијаметар:
13
Индекс на товар:
86
Индекс на брзина:
V
EAN:
8714692502828
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  202 €

Цена по парче

202 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  2,75 €

Назад кон врвот