Споредете до 4 продукти:

Vredestein Sprint Classic 155 SR15 82S

Vredestein Sprint Classic
Vredestein Sprint Classic
Vredestein

Vredestein Sprint Classic155 SR15 82S

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гроздобер гуми
Производител:
Vredestein
Ширина:
155
Конструкција:
SR
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
82
Индекс на брзина:
S
EAN:
8714692053306
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  140,9 €

Цена по парче

140,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,57 €

Назад кон врвот