Споредете до 4 продукти:

Vredestein Snowtrac 5 205/65 R15 94H

Vredestein

Vredestein Snowtrac 5205/65 R15 94H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Vredestein
Ширина:
205
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
94
Индекс на брзина:
H
EAN:
8714692313318
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
71 dB

Највисока цена:  86,6 €

Цена по парче

86,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,19 €

Назад кон врвот