Споредете до 4 продукти:

Vredestein Snowtrac 5 195/55 R16 87H

Vredestein

Vredestein Snowtrac 5195/55 R16 87H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Vredestein
Ширина:
195
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
87
Индекс на брзина:
H
EAN:
8714692297915
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
71 dB

Највисока цена:  209,1 €

Цена по парче

209,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  63,05 €

Назад кон врвот