Споредете до 4 продукти:

Vredestein Snowtrac 5 185/65 R14 86T

Vredestein

Vredestein Snowtrac 5185/65 R14 86T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Vredestein
Ширина:
185
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
86
Индекс на брзина:
T
EAN:
8714692297960
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
71 dB

Највисока цена:  64,3 €

Цена по парче

64,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,46 €

Назад кон врвот