Споредете до 4 продукти:

Vredestein Snowtrac 5 175/70 R14 95/93T

Vredestein

Vredestein Snowtrac 5175/70 R14 95/93T

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Зимски
Производител:
Vredestein
Ширина:
175
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
95/93
Индекс на брзина:
T
EAN:
8714692313219
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
71 dB

Највисока цена:  150,7 €

Цена по парче

150,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1,75 €

Назад кон врвот