Споредете до 4 продукти:

Vredestein Snowtrac 5 175/65 R13 80T

Vredestein

Vredestein Snowtrac 5175/65 R13 80T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Vredestein
Ширина:
175
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
13
Индекс на товар:
80
Индекс на брзина:
T
EAN:
8714692313639
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
C
69 dB

Највисока цена:  83,6 €

Цена по парче

83,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1,75 €

Назад кон врвот