Споредете до 4 продукти:

Vredestein Snowtrac 5 165/60 R14 75T

Vredestein

Vredestein Snowtrac 5165/60 R14 75T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Vredestein
Ширина:
165
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
75
Индекс на брзина:
T
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
70 dB

Највисока цена:  84,3 €

Цена по парче

84,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,18 €

Назад кон врвот