Споредете до 4 продукти:

Vredestein Quatrac Pro 275/45 R20 110Y

Vredestein

Vredestein Quatrac Pro275/45 R20 110Y

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Vredestein
Ширина:
275
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
110
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8714692348020
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
73 dB

Највисока цена:  199,9 €

Цена по парче

199,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  10,47 €

Назад кон врвот