Споредете до 4 продукти:

Vredestein Quatrac Pro 265/65 R17 116H

Vredestein

Vredestein Quatrac Pro265/65 R17 116H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Vredestein
Ширина:
265
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
116
Индекс на брзина:
H
EAN:
8714692347955
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
B
B
73 dB

Највисока цена:  147,7 €

Цена по парче

147,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  10,47 €

Назад кон врвот