Споредете до 4 продукти:

Vredestein Quatrac Pro 255/55 R19 111W

Vredestein

Vredestein Quatrac Pro255/55 R19 111W

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Vredestein
Ширина:
255
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
111
Индекс на брзина:
W
EAN:
8714692347849
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
73 dB

Највисока цена:  137,5 €

Цена по парче

137,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,8 €

Назад кон врвот