Споредете до 4 продукти:

Vredestein Quatrac Pro 255/50 R19 107W

Vredestein

Vredestein Quatrac Pro255/50 R19 107W

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Vredestein
Ширина:
255
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
107
Индекс на брзина:
W
EAN:
8714692347801
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
73 dB

Највисока цена:  147,1 €

Цена по парче

147,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,28 €

Назад кон врвот