Споредете до 4 продукти:

Vredestein Quatrac Pro 255/45 R20 105W

Vredestein

Vredestein Quatrac Pro255/45 R20 105W

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Vredestein
Ширина:
255
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
105
Индекс на брзина:
W
EAN:
8714692347795
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
73 dB

Највисока цена:  222,6 €

Цена по парче

222,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  11,88 €

Назад кон врвот