Споредете до 4 продукти:

Vredestein Quatrac Pro 245/35 R21 96Y

Vredestein

Vredestein Quatrac Pro245/35 R21 96Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Vredestein
Ширина:
245
Висина:
35
Конструкција:
R
Дијаметар:
21
Индекс на товар:
96
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8714692347627
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
72 dB

Највисока цена:  220,6 €

Цена по парче

220,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,23 €

Назад кон врвот