Споредете до 4 продукти:

Vredestein Quatrac Pro 235/60 R18 107W

Vredestein

Vredestein Quatrac Pro235/60 R18 107W

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Vredestein
Ширина:
235
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
107
Индекс на брзина:
W
EAN:
8714692347580
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  120,5 €

Цена по парче

120,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,4 €

Назад кон врвот