Споредете до 4 продукти:

Vredestein Quatrac Pro 235/55 R17 99V

Vredestein

Vredestein Quatrac Pro235/55 R17 99V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Vredestein
Ширина:
235
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
V
EAN:
8714692347535
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  135,6 €

Цена по парче

135,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,57 €

Назад кон врвот