Споредете до 4 продукти:

Vredestein Quatrac Pro 235/55 R17 103Y

Vredestein

Vredestein Quatrac Pro235/55 R17 103Y

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Vredestein
Ширина:
235
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
103
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8714692347542
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  112,5 €

Цена по парче

112,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,4 €

Назад кон врвот