Споредете до 4 продукти:

Vredestein Quatrac Pro 235/50 R18 101V

Vredestein

Vredestein Quatrac Pro235/50 R18 101V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Vredestein
Ширина:
235
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
101
Индекс на брзина:
V
EAN:
8714692347511
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  133,5 €

Цена по парче

133,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,32 €

Назад кон врвот